Nabízíme následující softwarové vybavení pro skenování a rozpoznávání textů naskenovaných dokumentů a formulářů:

A. Programy pro rozpoznavaní textů a formulářů od firmy ABBYY
 

A.  Programy pro rozpoznávání textů a formulářů od firmy ABBYY:

Od 10.10.2016 platí podzimní slevová akce na vybrané produkty Abbyy - 20%. Více naleznete na našem webu v sekce Novinky

Program Abbyy dodáme jako autorizovaný partner pro ČR. Jedná se  FineReader – celostránkové OCR (Optical character recognition) světových parametrů. Nová, vylepšená verze ABBYY FineReader 12 Professional (elektronická - ESD) je přesný a produktivní skenovací a OCR software pro rozpoznávání textu a převod dokumentů. Toto intuitivní OCR řešení eliminuje přepisování a snižuje námahu a náklady na převod dokumentů na informace, které lze upravovat a prohledávat.  Cena 3.070,- Kč (upgrade 2.120,- Kč).

Síťová verze ABBYY FineReader 12 Corporate je ideálním řešením pro zjednodušení zpracování dokumentů mezi pracovními skupinami ve firmě, státní správě a akademické sféře. Cena 6.570,- Kč za jednu licenci (v rozmezí 1-5 licencí), pro větší počet licencí se informujte o množstevních slevách. Výhodné je pořízení tzv. konkurenční licence, kterou lze instalovat na všechna PC v síti - software však může používat současně tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí. Pro počítače celý den používající Abbyy FineReader Corporate lze pořídit levnější licenci "per seat".
V současnosti je program používám často ve státní správě na anonymizaci dokumentů pro jejich vkládání do rejstříku smluv.
 

Přepisujte často dokumenty a ztrácíte tím čas a nebaví vás to?

Zkuste si zde zjistit, jak ušetřit čas:    www.abbyy.cz/products/smb_enterprise/finereader/corporate/calculator/


.... a pak program objednejte u nás, včetně technické podpory a případného školení uživatelů.

Při technických dotazech pište na e-mail: support@imaging.cz (naleznete i přímo na stránkách Abbyy v sekci Podpora)
Pro cenovou a technickou nabídku: konarovsky@imaging.cz


ABBYY PDF Transformer+  program pro konverzi souborů do/z PDF/MS Wordu, digitální podpisy PDF a mnoho dalších úprav PDF souborů - včetně OCR, za velmi příznivou cenu. Cena 1.840,- Kč (personalisovaná licence, 1-5 ks)

Pro tyto produkty je možné získat speciální ceny pro školství či zakoupit slevněný upgrade.
Pro vlastníky programů Abbyy FineReader, PDF Transformer+ a Recognition server provedeme školení pracovníků, včetně správné správných postupů při skenování dokumentů.


FlexiCapture – program vhodný pro rozpoznávání např. ručně psaného písma, čárového kódu či zašktávacích boxů ve formulářích. Aplikace ABBYY FlexiCapture 9.0 je vysoce inteligentním, přesným a dostupným softwarem pro zachycování dat a zpracování formulářů. Nabízí jediný vstupní bod pro automatický převod toku různých formulářů a dokumentů všech struktur a komplexností užitečná a přístupná data, připravená k exportu do jakékoli obchodní aplikace a databáze.

Recogniton server – je aplikace pro rozpoznávání, verifikaci a indexaci většího množství dokumentů v sítích. Pokud potřebujete řešení pro automatizaci procesů OCR a konverzi dokumentů  je ABBYY Recognition Server ideální volbou. Toto silné a výkonné serverově založené řešení je vytvořeno pro zpracování středních až velkých objemů dokumentů ve velkých útvarech a podnicích. Může být postaveno také jako samostatný program, a jako integrovaná součást třetího systému, jako DMS, RMS a elektronický archivační systém s těmito vlastnostmi:

  • Vytváření elektronických archívů a digitálních knihoven
  • Zachycování dokumentů Front-End pro systémy ECM
  • Každodenní služba OCR
  • OCR pro Google Search Appliance™
  • OCR IFilter pro Microsoft® Office SharePoint® Server a vyhledávání Windows® 

Ceny těchto dvou produktů se stanovují podle počtu zpracovanýcm stran za rok. Všechny ceny na našich stránkách jsou uvedeny bez 21% DPH.

 

Práci s uvedenými programy vám rádi předvedeme.

 

Ceník | Služby | Hardware

Imaging Systems spol. s.r.o. © 1996 - 2015
Web created by web developers Martin Gabriel and Katerina Konarovska
Skenování a digitalizace dokumentů, Praha 3, Jiřího z poděbrad. Imaging Systems s.r.o. Skenování a rozpoznávání textu a formulářů,, v Praze 3, elektronocké archivy a databáze, elektonická forma dokumentů. OCR, ICR, OMR. Archivace a skenování výkresů, fotografíí, velkých i malých formátů. Praha 3, Jiřího z poděbrad. Prodej scanerů. Imaging Systems s.r.o. v Praze 3