Říjen 2016: Podzimní sleva na produkty Abbyy - 20% !!!!

         Majitelé firem, manažeři IT a další manažeři!

Zarezervujte si 20% slevu na FineReader Corporate a PDF Transformer+ za pouhých 59 sekund!
Nyní na podzim máte jedinečnou příležitost ušetřit 20 % při nákupu softwaru, který je potřeba mít v kanceláři: ABBYY FineReader 12 Corporate nebo ABBYY PDF Transformer+

Jak lze provést rezervaci a získat slevu?
1. Vyplňte jednoduchý formulář na webových stránkách Abbyy. Stačí necelá 1 minuta – a sleva je vaše! Potvrzení obdržíte e-mailem. Nezapomeňte si zarezervovat slevu nejpozději 31. 10. 2016!
Formulář naleznete zde: http://www.abbyy.cz/book-your-discount-now/
Do formuláře nezapomeňte uvést prodejce Imaging Systems!
2. Naplánujte a připravte nákup. Žádný spěch – máte čas až do 30. 11. 2016.
3. Až budete připraveni, objednejte potřebný počet licencí ABBYY v Imaging Systems běžným způsobem (mailem, telefonicky apod.) – a tím získáte licence o 20 % levněji než ostatní!

Váháte ohledně počtu?
Je-li potřeba, můžete zakoupit ještě další licence – a na 20% slevu to nebude mít vliv. Nikoli však méně než celkem 5 licencí zmíněných produktů. A navíc – vyplněním formuláře se nezavazujete k nákupu. Konečné rozhodnutí je pouze na Vás a máte na něj dost času až do 30. listopadu 2016.

Neváhejte tedy a přihlaste se do této akce: vyplňte formulář a získejte 20% slevu ze softwaru, který šetří čas i peníze, zefektivňuje chod kanceláře, a tak přispívá k úspěchu vašeho týmu!

Proč používat kancelářský software ABBYY?
Používání produktů FineReader a PDF Transformer při práci s PDF soubory, tištěnými dokumenty a jejich obrazy v celé kanceláři znamená:
• likvidaci nutnosti přepisování,
• zvýšenou produktivitu zaměstnanců,
• významné roční úspory nákladů,
• efektivitu, ziskovost a úspěch!

 

__________________________________________________________________________________________________________Nově v roce 2016 Vám nabízíme cenově přístupné novinky ve velkoformátovém skenování od Contexu a Rowe – rychlé CIS skenery s LED osvětlením. Více v sekci Hardware - C. Velkoformátové skenery.
 

Všem  (ale především našim zákazníkům :-) přejeme klidné a spokojené Vánoce a co nejlepší Nový rok 2016
... Digitalizujte u nás, je to snadné!