Květen 2017Abbyy FineReader - upgrade, lidičky neváhejte!!!

Speciální akce: v období 15. - 28. května je na upgrade verze Abbyy FinerRedaer 14 - Standard poskytována 50% sleva z ceny nové verze!

Máte opravdu hodně starou verzi programu? To nyní nevadí. Objednávejte novou verzi 14, dokud akce platí!


_____________________________________________________________________________________________________________
Leden 2017:
Dnes 24.1.2017 byla uvedena na trh nová verze Abbyy FineReader 14, vlastně spíše nový program slučující v sobě širokou editaci PDF souborů a rozpoznávání textů ... a k tomu porovnávání textů různých verzí smluv (např. naskenovaných i wordovských dokumentů) apod. Přehled jednotlivých funkcí:


Více chystáme v sekci Software - popis verzí a jednotlivých typů licencí. Pro informaci volejte!
__________________________________________________________________________________________________________
Prosinec 2016:


Listopad 2016:    Program pro rychlé rozpoznávání textů nejen faktur - šetří peníze, čas a zvyšuje přesnost ukládaných dat

DOCU-X OCR je systém pro automatické vytěžování (rozpoznávání) požadovaných údajů z naskenovaných a elektronických dokumentů. Díky DOCU-X OCR odpadá nutnost údaje z dokumentů přepisovat např. do informačního systému. Nejčastěji zákazníci využívají DOCU-X OCR na vytěžování dat z přijatých faktur, objednávek, dodacích listů a formulářů. Systém pro vytěžování dat ze skenovaných nebo elektronických dokumentů DOCU-X OCR Vám zajistí zrychlení a zjednodušení práce při pořizování dat. 

Výhody:
Snížení pracnosti při přepisování dat
Snížení chybovosti přepisovaných dat
Zrychlení pořizování dokumentů
Automatizace vstupu dokumentů do DMS/ERP/CRM apod.
 
Učící se algoritmus:
Systém je založen na algoritmu, který se postupně učí a zdokonaluje výsledky vytěžování dat z dokumentů. S přibývajícím počtem zpracovávaných dokumentů si systém automaticky ukládá nejnovější informace podle typu dokumentu (šablony) a při zpracování vybírá vždy nejlepší umístění jednotlivých hodnot pro vytěžení. Celý proces učení probíhá zcela automaticky na pozadí tak, aby z pohledu uživatele byl systém maximálně jednoduchý.
 
Libovolné typy dokumentů:
Díky učícímu se algoritmu můžete vytěžovat libovolný typ dokumentů, např. faktury, objednávky, příjemky, dodací listy, technické dokumenty, formuláře a další. Systém je schopen se naučit vytěžovat data z jakýchkoliv strukturovaných nebo polostrukturovaných dokumentů.
 
Validace vytěžených dat:
Systém umožňuje automatickou validaci (kontrolu) vytěžených i zadaných údajů. Při vytěžení nebo zadání hodnoty atributu dojde ke kontrole hodnoty ve Vašem ERP systému. Pokud je hodnota chybná, je vytěžený atribut zvýrazněn červeně a je vypsán důvod, proč je daná hodnota nesprávná.
 
Neomezený počet uživatelů i vstupů:
Díky vytěžování dokumentů na serveru umožňuje systém zpracovávat dokumenty z libovolného počtu vstupů (skenovacích pracovišť nebo vstupu elektronických dokumentů) a zpracovávat je opět na libovolném počtu pracovišť nebo poboček, a to neomezeným počtem uživatelů.
 
Integrace s Vaším systémem:
Propojení OCR s informačním systémem umožňuje přímé uložení záznamů ve Vašem IS za použití vytěžených textů. Tímto odpadá nejen složité přepisování textů z dokumentů, ale také manuální vytváření a ukládání záznamů v IS.
 
Pro další údaje, konkrétní cenovou nabídku nebo předvedení programu nás kontaktujte. Základní ceny a technické údaje najde na strance Software
__________________________________________________________________________________________________________


Říjen 2016: Podzimní sleva na produkty Abbyy - 20% !!!!

         Majitelé firem, manažeři IT a další manažeři!

Zarezervujte si 20% slevu na FineReader Corporate a PDF Transformer+ za pouhých 59 sekund!
Nyní na podzim máte jedinečnou příležitost ušetřit 20 % při nákupu softwaru, který je potřeba mít v kanceláři: ABBYY FineReader 12 Corporate nebo ABBYY PDF Transformer+

Jak lze provést rezervaci a získat slevu?
1. Vyplňte jednoduchý formulář na webových stránkách Abbyy. Stačí necelá 1 minuta – a sleva je vaše! Potvrzení obdržíte e-mailem. Nezapomeňte si zarezervovat slevu nejpozději 31. 10. 2016!
Formulář naleznete zde: http://www.abbyy.cz/book-your-discount-now/
Do formuláře nezapomeňte uvést prodejce Imaging Systems!
2. Naplánujte a připravte nákup. Žádný spěch – máte čas až do 30. 11. 2016 (rezervace do 30.10.)
3. Až budete připraveni, objednejte potřebný počet licencí ABBYY v Imaging Systems běžným způsobem (mailem, telefonicky apod.) – a tím získáte licence o 20 % levněji než ostatní!

Váháte ohledně počtu?
Je-li potřeba, můžete zakoupit ještě další licence – a na 20% slevu to nebude mít vliv. Nikoli však méně než celkem 5 licencí zmíněných produktů. A navíc – vyplněním formuláře se nezavazujete k nákupu.

Neváhejte tedy a přihlaste se do této akce: vyplňte formulář a získejte 20% slevu ze softwaru, který šetří čas i peníze, zefektivňuje chod kanceláře, a tak přispívá k úspěchu vašeho týmu!

Proč používat kancelářský software ABBYY?
Používání produktů FineReader a PDF Transformer při práci s PDF soubory, tištěnými dokumenty a jejich obrazy v celé kanceláři znamená:
• likvidaci nutnosti přepisování,
• zvýšenou produktivitu zaměstnanců,
• významné roční úspory nákladů,
• efektivitu, ziskovost a úspěch!

 

__________________________________________________________________________________________________________Nově v roce 2016 Vám nabízíme cenově přístupné novinky ve velkoformátovém skenování od Contexu a Rowe – rychlé CIS skenery s LED osvětlením. Více v sekci Hardware - C. Velkoformátové skenery.
 

Všem  (ale především našim zákazníkům :-) přejeme klidné a spokojené Vánoce a co nejlepší Nový rok 2016
... Digitalizujte u nás, je to snadné!