Firma IMAGING SYSTEMS s.r.o. byla založena v roce 1996.  Jsme zaměřeni na digitalizaci dokumentů a převod papírové dokumentace všeho druhu do elektronické podoby. Jsme přesvědčení, že pokud vlastníte počítač (či dokonce síť počítačů) a jste přitom zahlceni papírovými dokumenty, pak neděláte něco správně. Pro tento případ vám nabízíme použít naše motto:

Získejte přehled. Ušetřete. Digitalizujte. Je to jednoduché!


Mimo nabídku služeb digitalizace (skenování a rozpoznávání všech možných textů z papírové dokumentace) – která však musí být provedena nejen kvalitně ale i smysluplně,  k naší činnosti patří i prodej vhodného souvisejícího programového a hardwarového vybavení.
Můžeme tak převést nejrůznější dokumenty či výkresy - od formátu vizitek A7 až po A0+,  černobílých či barevných, nejrůzněji uložených a struktorovaných - do elektronických archivů a to v množstvích již od několika dokumentů do stovek tisíc stran a to v krátkém čase. Součástí vzniklého archivu je i index sloužící k rychlému vyhledání dokumentů - vložením např. klíčových slov, rozpoznáním textu či použitím jiných identifikátorů (jako je např. čárový kód).
Čeho digitalizací dokumentů dosáhnete?

zvýšení produktivity práce ve firmě

snížení provozních i skladovacích nákladů

urychlení rozhodovacích procesů

rychlejší a kvalitnější reakce na vnější i vnitřní podněty

zlepšení služeb zákazníkům

zvýšení konkurenceschopnost

posílení bezpečnosti a snížetí možnosti ztrát informací

Váš stávající papírový archiv - skříně plné šanonů s účetními doklady, katalogy, projektové dokumentace, výkresy, manuály, prospekty apod. po převodu do vhodných elektronických dokumentů se změní v data, která budou rychle a lehce vyhledávatelná. S běžnými přírůstky denní „papírové“ agendy vás naučíme pracovat dodáním vhodných hardwarových a softwarových nástrojů, včetně potřebného proškolení. Nabídneme vám vhodné programy ukládající dokumenty v „cloudu“ nebo na pevném disku, s jejich pronájmem či i zakoupením - s vlastní instalací nebo dodáním „na klíč“.
Bude až překvapivě snadnější a příjemnější vyřizovat dnes poměrně náročné firemní administrativní práce bez nutnosti složitého hledání požadovaných dokladů, bez jejich pracného zakládání a evidence.

Pokud vlastníte starý archiv fotografií a diapozitivů z dovolených či z dětství, převedeme je do formy vhodné pro pohodlné prohlížení nebo vložení do diarámečku - "nezapomínejte na svoji minulost".

Na stránce Reference naleznete přehled provedených zakázek.
 


Od roku 2013 Reseller Abbyy, zkušenosti s OCR od roku 2000


Před pár lety jsme v Imaging Systems digitalizovali rozsáhlý česko - německý slovník Fr. Št Kotta z roků 1878 - 1833, včetně programu na vyhledávání hesel. Myslím, že práce se docela povedla - podívejte se a vyzkoušejte - najdete rozpoznaný text i související obrázky stránek s hesly:
http://kott.ujc.cas.cz/index.php
 

 

Imaging Systems spol. s.r.o. © 1996 - 2020